Las Gatas de Rochi♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Las Gatas de Rochi♥

Las Gatas de rochi ♥
 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Проблем! ----

Go down 
5 posters
АвторПорака
Endzzy x3
Администратор
Администратор
Endzzy x3


Број на мислења : 112
Reputation : 0
Join date : 2011-01-15
Age : 26
Местолокација : Во Битола,Македонија

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeНед Јан 16, 2011 3:01 am

Имаме еден проблем кога стигнува нова порака пак пишува Мessages исто е и кога нема нова порака... замислено2
Вратете се на почетокот Go down
https://gatasderochi.forummk.com
Maja=]
Нов член
Нов член
Maja=]


Број на мислења : 5
Reputation : 0
Join date : 2011-01-16

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeНед Јан 16, 2011 3:15 am

да,стварно ништо не сме менува.Но ако си онлајн,стигнува едно како предупредување незнам како да го наречам...Така да ќе знаеме од прилика кога имаме порака Намигнато
Вратете се на почетокот Go down
Endzzy x3
Администратор
Администратор
Endzzy x3


Број на мислења : 112
Reputation : 0
Join date : 2011-01-15
Age : 26
Местолокација : Во Битола,Македонија

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeНед Јан 16, 2011 3:20 am

Maja=] напиша:
да,стварно ништо не сме менува.Но ако си онлајн,стигнува едно како предупредување незнам како да го наречам...Така да ќе знаеме од прилика кога имаме порака Намигнато

Да и ке проверувам одма кога ке се уклучиме па ако има нова порака арно ако не не... Многунасмеано Многунасмеано насмеано
Вратете се на почетокот Go down
https://gatasderochi.forummk.com
emma-chan
Администратор
Администратор
emma-chan


Број на мислења : 288
Reputation : 0
Join date : 2011-01-16
Age : 28
Местолокација : Битола, Македонија

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeНед Јан 16, 2011 3:53 pm

јас го решив тојпроблем и за двете се користеше иста иконка и јас ја сменив (напрајв нова) Проблем! ----  11987z6
и ја поставув, оваа ќе ви излегува кога ќе имате нови пораки
Вратете се на почетокот Go down
.♥.Miss.Igarazabal.
Супер Модератор
Супер Модератор
.♥.Miss.Igarazabal.


Број на мислења : 173
Reputation : 1
Join date : 2011-01-15

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeПет Јан 21, 2011 1:13 am

Дечки јас имам еден проблем..незнам дали е само кај мене но..уххх
нели сега во Портал Новостите темите требаат да бидат заклучени и сега вие треба да поставете само тема а јас да ја заклучам или ако е дупла да ја избришамм,е сега јас тоа и го правам сите теми ги заклучив до сега..е сега се појави проблем и Анастасија и Ангела отворија иста новост..и морав да избришам една па ја избришав на Ангела затоа што Анастасија ја беше поставила новоста порано..но зошто кога бришам теми,тие не ми се појавуваат во канта? замислено2
Вратете се на почетокот Go down
emma-chan
Администратор
Администратор
emma-chan


Број на мислења : 288
Reputation : 0
Join date : 2011-01-16
Age : 28
Местолокација : Битола, Македонија

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeПет Јан 21, 2011 1:39 am

.♥.Miss.Igarazabal. напиша:
Дечки јас имам еден проблем..незнам дали е само кај мене но..уххх
нели сега во Портал Новостите темите требаат да бидат заклучени и сега вие треба да поставете само тема а јас да ја заклучам или ако е дупла да ја избришамм,е сега јас тоа и го правам сите теми ги заклучив до сега..е сега се појави проблем и Анастасија и Ангела отворија иста новост..и морав да избришам една па ја избришав на Ангела затоа што Анастасија ја беше поставила новоста порано..но зошто кога бришам теми,тие не ми се појавуваат во канта? замислено2
едноставно - и самата кажа дека ги бришиш тие теми :D
хехе извини вака ама не те сватив што сакаш да кажиш и не е пожелно да се бришат теми зошто тоа би влијаело на постовите, значи можи да се заклучуваат тами и да се едитираат мислења
Вратете се на почетокот Go down
Endzzy x3
Администратор
Администратор
Endzzy x3


Број на мислења : 112
Reputation : 0
Join date : 2011-01-15
Age : 26
Местолокација : Во Битола,Македонија

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeПет Јан 21, 2011 11:54 pm

.♥.Miss.Igarazabal. напиша:
Дечки јас имам еден проблем..незнам дали е само кај мене но..уххх
нели сега во Портал Новостите темите требаат да бидат заклучени и сега вие треба да поставете само тема а јас да ја заклучам или ако е дупла да ја избришамм,е сега јас тоа и го правам сите теми ги заклучив до сега..е сега се појави проблем и Анастасија и Ангела отворија иста новост..и морав да избришам една па ја избришав на Ангела затоа што Анастасија ја беше поставила новоста порано..но зошто кога бришам теми,тие не ми се појавуваат во канта? замислено2

Па ти ако ги избришеш се бришат цели и ги нема нигде и се бришат и псотовите на членовите пр. имаш 100 мислења а во таа тема имаш напишано 50 од мислењата твои и некој ја брише и ти се прат на 50 мислењата и затоа за да ги избришеш т.е. за да одат во канта ти треба да ј апреместиш темата во канта и да ја заклучиш.. Намигнато
Вратете се на почетокот Go down
https://gatasderochi.forummk.com
Endzzy x3
Администратор
Администратор
Endzzy x3


Број на мислења : 112
Reputation : 0
Join date : 2011-01-15
Age : 26
Местолокација : Во Битола,Македонија

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeСаб Јан 22, 2011 12:02 am

Иначе кој ја има ставено темата Видео за време на праење на првата фотосесија со новиот тиин енџелс во Форум а ја отворив за во портал новости? Многунасмеано Сега ке ј а вратам...

Пс. Форум пре многу кочи незнам шо му е ама чекам 982-841242304289482099 сати за да отвори нешто или порака да пушти или во Профил да одиили сл. замислено2
Вратете се на почетокот Go down
https://gatasderochi.forummk.com
Endzzy x3
Администратор
Администратор
Endzzy x3


Број на мислења : 112
Reputation : 0
Join date : 2011-01-15
Age : 26
Местолокација : Во Битола,Македонија

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeНед Јан 23, 2011 2:33 am

AнacTија ке го сменам видеото на портал новости за да се софпаѓа со видеото дека првиорт бекстејџ на новите тин енџелс е ова видео:

https://www.youtube.com/watch?v=qnayaoQWhPc&feature=player_embedded

Се надевам не се лутиш.. Многунасмеано

Но каде е ставена темата што јас ја направив за тин енџелс видеото? Многунасмеано Дека ја нема ни во канта... Може да извадиме нова тема со видеото дека тој насловот што беше беше за друга новост т.е. видеото е само за време на правење на првата фотосесија не е првото видео бекстејџ.. замислено2 Затоа го сменив да не помислиш нешто друго„ Многунасмеано Многунасмеано Смајлисоцвеќе
Вратете се на почетокот Go down
https://gatasderochi.forummk.com
emma-chan
Администратор
Администратор
emma-chan


Број на мислења : 288
Reputation : 0
Join date : 2011-01-16
Age : 28
Местолокација : Битола, Македонија

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeНед Јан 23, 2011 11:29 pm

На ангели форумот добив порака дека не можи да се зачлени
јас предложив да види датумор на раѓање зошто мора да е 13+ и дали знајте што можи друго да е?
Вратете се на почетокот Go down
.♥.Miss.Igarazabal.
Супер Модератор
Супер Модератор
.♥.Miss.Igarazabal.


Број на мислења : 173
Reputation : 1
Join date : 2011-01-15

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeЧет Фед 03, 2011 1:04 am

јас незнам
Вратете се на почетокот Go down
Endzzy x3
Администратор
Администратор
Endzzy x3


Број на мислења : 112
Reputation : 0
Join date : 2011-01-15
Age : 26
Местолокација : Во Битола,Македонија

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeСаб Фед 05, 2011 9:27 pm

emma-chan напиша:
На ангели форумот добив порака дека не можи да се зачлени
јас предложив да види датумор на раѓање зошто мора да е 13+ и дали знајте што можи друго да е?


на ангели форумот е 12+ .. Намигнато Многунасмеано насмеано А што мислиш како да се зачлениш? Зачленета си на ангели форумот,,.. насмеано
Вратете се на почетокот Go down
https://gatasderochi.forummk.com
emma-chan
Администратор
Администратор
emma-chan


Број на мислења : 288
Reputation : 0
Join date : 2011-01-16
Age : 28
Местолокација : Битола, Македонија

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeНед Фед 06, 2011 3:47 pm

не не јас, мимоза ми се чини дека беше и ми пиша дека тука не можела да се зачлени
Вратете се на почетокот Go down
emma-chan
Администратор
Администратор
emma-chan


Број на мислења : 288
Reputation : 0
Join date : 2011-01-16
Age : 28
Местолокација : Битола, Македонија

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeПон Фед 07, 2011 8:45 pm

И Исидора не можи да се зачлени :S
Вратете се на почетокот Go down
.♥.Miss.Igarazabal.
Супер Модератор
Супер Модератор
.♥.Miss.Igarazabal.


Број на мислења : 173
Reputation : 1
Join date : 2011-01-15

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeЧет Фед 10, 2011 2:55 pm

И Лара не може да се зачлени :$
Вратете се на почетокот Go down
.gataderochi .#
Администратор
Администратор
.gataderochi .#


Број на мислења : 185
Reputation : 1
Join date : 2011-01-15
Age : 25
Местолокација : Штип,Македонија

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeЧет Фед 10, 2011 3:14 pm

Проблемот е во тоа што неможат да се логираат.Откако ке се зачленат нека отидат на Google во Hotmail и во Inbox ке имаат порака од форуот во неа ке има и линк на кој ссо едно кликнување ке се логираат и потоа нека се вклучат и се ке биде во ред :)
Вратете се на почетокот Go down
.♥.Miss.Igarazabal.
Супер Модератор
Супер Модератор
.♥.Miss.Igarazabal.


Број на мислења : 173
Reputation : 1
Join date : 2011-01-15

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeПет Фед 11, 2011 6:05 pm

Да дечки мора да кликнат на тај линк МОРА
Вратете се на почетокот Go down
emma-chan
Администратор
Администратор
emma-chan


Број на мислења : 288
Reputation : 0
Join date : 2011-01-16
Age : 28
Местолокација : Битола, Македонија

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeПет Фед 11, 2011 6:23 pm

јас ќе му кажам на исадора, зошто многу не можат да се зачленат, а на ангели ко се зачленваја и на други форуми? мислам не е прв пат да се зачленуваат за да не знат
Вратете се на почетокот Go down
Endzzy x3
Администратор
Администратор
Endzzy x3


Број на мислења : 112
Reputation : 0
Join date : 2011-01-15
Age : 26
Местолокација : Во Битола,Македонија

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeПет Фед 11, 2011 8:43 pm

Не, дека на ангели не се појавува тоа за да влезиш и д кликиниш во линкот некако го има напраено Крис а овде не знаеме како и затоа не можат да се логираат... Намигнато
Вратете се на почетокот Go down
https://gatasderochi.forummk.com
emma-chan
Администратор
Администратор
emma-chan


Број на мислења : 288
Reputation : 0
Join date : 2011-01-16
Age : 28
Местолокација : Битола, Македонија

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeПет Фед 11, 2011 10:28 pm

ама гледај има и други форуми затоа е чудно ... ме сваќаш ли? иси на пример е зачленета на повеќе форуми кај што крис не е админ!
Вратете се на почетокот Go down
.gataderochi .#
Администратор
Администратор
.gataderochi .#


Број на мислења : 185
Reputation : 1
Join date : 2011-01-15
Age : 25
Местолокација : Штип,Македонија

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeСаб Фед 12, 2011 3:13 pm

emma-chan напиша:
ама гледај има и други форуми затоа е чудно ... ме сваќаш ли? иси на пример е зачленета на повеќе форуми кај што крис не е админ!
Па добро ама Крис е направил да може да се уклучиш без да се логираш преку Hotmail а Ангела и самата кажа дека не знае да направи така па затоа мора да се логираат новите членови на Hotmail :)
Вратете се на почетокот Go down
emma-chan
Администратор
Администратор
emma-chan


Број на мислења : 288
Reputation : 0
Join date : 2011-01-16
Age : 28
Местолокација : Битола, Македонија

Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitimeНед Фед 20, 2011 12:50 am

не е тоа. сега видов во админ панелата и само еден не беше активен AnDzI ми се чини беше (ќе забележите нов член) ама од иси и мими и останатите нема глас
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Проблем! ----  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Проблем! ----    Проблем! ----  Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Проблем! ----
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Las Gatas de Rochi♥ :: Форум :: Форум-
Отиди до: