Las Gatas de Rochi♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Las Gatas de Rochi♥

Las Gatas de rochi ♥
 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Teen Angeles го снимиа и нивниот петти албум!

Go down 
АвторПорака
.gataderochi .#
Администратор
Администратор
.gataderochi .#


Број на мислења : 185
Reputation : 1
Join date : 2011-01-15
Age : 25
Местолокација : Штип,Македонија

Teen Angeles  го снимиа и нивниот петти албум! Empty
ПишувањеПредмет: Teen Angeles го снимиа и нивниот петти албум!   Teen Angeles  го снимиа и нивниот петти албум! Icon_minitimeПон Апр 04, 2011 3:17 pm

Teen Angeles  го снимиа и нивниот петти албум! 2ij3gjn
Немаше петта сезона од Каси Ангелес, но фановите можат да уживаат во новите песни на Тинз 2011. Бендот составен од Мариана Еспозито, Николас Риера, Гастон Далмау, Росио Игразибал и Петер Ланзани го снимиа пред да заминат за Израел. Овој албум е специјален бидејќи песните не се емитувани на телевизијата, но и гласот на Рочи можеме да го слушнеме која ја замени Еухениа Суарез.

Албумот ќе биде сниман во студиото на Пабло Дуран, дечките ги вежбааѕ новите песни кои ќе формираат дел од овој нов директориум под погледот на Крис Морена. Овој материјал ќе биде на пазарот на Аргентина како и на меѓународниот пазар.El 14 la banda viajara a Israel para brindar shows en Tel Aviv el 19 y 20 de marzo.Por otro lado cuando regresen de Israel,podrian presentarse en una isla de Brasil.Sin duda Teen Angels van por ma
Вратете се на почетокот Go down
 
Teen Angeles го снимиа и нивниот петти албум!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Teen Angeles во Израел (видеа)
» Рочи во ''Teen Angeles''
» Рочи на проба со ''Teen Angeles''
» Teen Angeles пристигнаа во Изреал
» Teen Angeles во Израел (слики)

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Las Gatas de Rochi♥ :: Форум :: Портал Новости-
Отиди до: