Las Gatas de Rochi♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Las Gatas de Rochi♥

Las Gatas de rochi ♥
 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Четири години по премиерата на Ангелите во Аргентина

Go down 
АвторПорака
.gataderochi .#
Администратор
Администратор
.gataderochi .#


Број на мислења : 185
Reputation : 1
Join date : 2011-01-15
Age : 25
Местолокација : Штип,Македонија

Четири години по премиерата на Ангелите во Аргентина Empty
ПишувањеПредмет: Четири години по премиерата на Ангелите во Аргентина   Четири години по премиерата на Ангелите во Аргентина Icon_minitimeПон Апр 04, 2011 3:15 pm

Четири години по премиерата на Ангелите во Аргентина CasiAngeles2

На 21-ви Март се емитуваше првата епизода од Ангелите во Аргентина и вчера направија четири години од нивното емитување. Во 2007 започнаа со историјата "Cираците од домот Ринкос де Луз ".Во овие четири сезони промените беа големи. Во секоја нова сезона се повеќе се изненадувавме во нивната фантастична трансформација. Сите знаеме колку е тешко да се одржи гледаноста на серија со 579 епизоди, но сепак Ангелчињата го прават тоа со нивната магија. Без сомнение оваа серија ќе биде прикажувана и во наредните генерации не само во Аргентина туку и пошироко во светот.
Вратете се на почетокот Go down
 
Четири години по премиерата на Ангелите во Аргентина
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Интернационален ден на Ангелите.
» Тин Ангелите го посетиа ,,Канал де лос Нињос,,
» Ангелите во списанието "Gente Marzo"

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Las Gatas de Rochi♥ :: Форум :: Портал Новости-
Отиди до: