Las Gatas de Rochi♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Las Gatas de Rochi♥

Las Gatas de rochi ♥
 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма!

Go down 
АвторПорака
.gataderochi .#
Администратор
Администратор
.gataderochi .#


Број на мислења : 185
Reputation : 1
Join date : 2011-01-15
Age : 25
Местолокација : Штип,Македонија

Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! Empty
ПишувањеПредмет: Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма!   Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! Icon_minitimeПон Апр 04, 2011 3:13 pm

Рочи,Гас и Нико правеа интервју за израелска радио програма!
Додека тие го даваа интервјуто,нивните фанови ги чекаа пред вратите од студото.А кога излегоа ваднаш ѓи "нападнаа"
Погледнете и некои слики:
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! Scaled.php?tn=0&server=611&filename=jnqgz
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! Scaled.php?tn=0&server=619&filename=rqusuu

Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! 189565_207349689276676_100000049404271_816799_2608667_n
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! 197227_207349655943346_100000049404271_816798_4916210_n
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! 196262_207349569276688_100000049404271_816796_4879237_n
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! 199437_207349179276727_100000049404271_816792_4626860_n
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! 199017_207349142610064_100000049404271_816790_7222787_n
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! 197407_207349065943405_100000049404271_816788_3936694_n
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! 198979_207349115943400_100000049404271_816789_4831397_n
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! 196545_207349009276744_100000049404271_816786_64859_n
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! 189558_207348979276747_100000049404271_816785_4349539_n
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! 190631_207348932610085_100000049404271_816783_2391828_n
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! 189304_207348889276756_100000049404271_816782_4433851_n
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! 198848_207348849276760_100000049404271_816781_8002809_n
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! Sacfjpg
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! 189629_207347215943590_100000049404271_816767_1969108_n
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! 200503_207346882610290_100000049404271_816765_5138801_n
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! 200271_207346509276994_100000049404271_816762_594581_n
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма! 200622_207345122610466_100000049404271_816743_4628135_n
Вратете се на почетокот Go down
 
Рочи,Гастон и Нико во израелска радио програма!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Рочи во списанието ''Luz''
» Рочи во ''Teen Angeles''
» Рочи во списанието „ Paparazzi“
» Уште една слика со Рочи во „Teen Angeles“
» Првото видео на Рочи со ''Teen Angeles'' од Вackstage

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Las Gatas de Rochi♥ :: Форум :: Портал Новости-
Отиди до: